Nowe warunki współpracy z Polkomtelem

12 lipca ZZM podpisało porozumienie z Polkomtel Sp. z o.o.  dotyczące warunków świadczenia przez providera usług telekomunikacyjnych dla członków związku.

Współpracujący z nami  od 11 lat Polkomtel  po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ZZM, będącego jednym z kluczowych klientów dla sieci.  W wyniku rozmów i konsultacji przygotowany został aneks, ujednolicający preferencyjne warunki  dotychczasowe, zawierane w latach ubiegłych.  Różnorodność  taryf dla korzystających z telefonów w ramach umowy ze związkiem zostaje ujęta w jeden, atrakcyjny pakiet obowiązujący dla wszystkich.  Dotychczasowi użytkownicy jak i nowo wstępujący członkowie związku mogą skorzystać z oferty przejrzystej, zawierającej najatrakcyjniejsze warunki dla posiadaczy telefonów na rynku.

W  ramach aneksu dodatkowo o 100 % i więcej wrosną  pakiety internetowe dla użytkowników.  Więcej, bo w niektórych przypadkach transfer wzrośnie z 0,5 GB do 3 GB co powinno zadowolić oczekiwania posiadaczy telefonów.  Wprowadzone zostaną również specjalne oferty na aparaty telefoniczne z najnowszej oferty siec PLUS GSM.

Zapisy Aneksu nr 10 będą dotyczyło nowo przystępujących od 17 lipca pozostałe zmiany dla osób mających już umowy zostaną wprowadzone od  17 sierpnia 2017 r.

Detale wraz z pełną ofertą wkrótce zostaną przekazane prowadzącym, którzy na życzenie  przekażą je zainteresowanym.