Zaczęła się walka o medale

W wielkim finale XXVII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PKP SA i Prezydenta Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce zagrają ubiegłoroczni zwycięzcy IC Południowy oraz Koleje Śląskie.
W meczu o trzecie miejsce spotkają się Polregio Kielce z SKM w Trójmieście